Vinylové dílce

Vinylové dílce – vinylové podlahy prožívají v současné době boom. Vinylové podlahy je možné pořídit jako lepené – lepí se přímo na podklad a jako zámkové plovoucí – spojují se pomocí zámků a leží volně na podlaze. Vinylové podlahy lepené i zámkové Vám profesionálně položíme a bude-li potřeba, opravíme i starou podlahu. Navštivte nás v sídle firmy u Olomouce v obci Náklo. Těšíme se na Vás.
Vinylové dílce mají vysokou odolnost proti opotřebení, proti působení kolečkových židlí, jsou vhodné do vlhkých prostor a pro podlahové vytápění. Můžete je také použít do všech prostor v domácnosti. Výborně se hodí i do komerčních prostor prodejních center, do vstupních hal, chodeb, kanceláří, do hotelů a restaurací.
A v případě, že Vaše fantazie potřebuje silnou dávku kreativity, můžete zkombinovat různé druhy dekorů a vytvořit si tak zajímavé originální obrazce.
Rádi Vás uvítáme v našem centru v Nákle, okr. Olomouc a vysvětlíme výhody a nevýhody těchto podlah, připravíme cenovou kalkulaci a nabídneme naše další, nejen podlahářské, služby.
Vinylové dílce jsou vhodné do vlhkých prostor a pro podlahové vytápění, ať už pro bytové nebo komerční účely. Stejně jako u lepených dílců, lze u nich kombinovat dekory a vytvářet tak rozmanité tvary. Je možné je použít pro bytové i komerční účely.
Vzhledem k velmi jednoduché montáži těchto vinylových dílců, si je můžete (při troše zručnosti :-) a při dodržení doporučení výrobce poskládat i sami. Budete-li mít zájem, krytinu Vám položíme včetně přípravy podkladu.
V našem centru v Nákle u Olomouce Vám tyto dílce rádi předvedeme a dáme potřebné informace. Velmi dobře u nich lze kombinovat dekory a vytvářet tak zajímavé obrazce.