WPC kompozitní terasy

Pravý dřevoplast s obsahem PVC. Podíl dřeva max. 50 %. Záruka odolnosti, stability a životnosti – neměkne, nehoří a neničí životní prostředí.
PERWOOD je nový stavební materiál, který spojuje nejlepší vlastnosti dřeva a PVC – přírodní vzhled je zárukou vysoké estetické úrovně a současně díky obsahu PVC dosahuje tento materiál vysoké trvanlivosti s minimálními nároky na údržbu. Jeho použití je ideální ve všech exteriérech domů – na terasách, zahradách, u bazénů apod. PERWOOD je materiál vysoce odolný vůči vodě, parazitům a slunci. Jeho montáž je při dodržení doporučeného postupu rychlá a jednoduchá.
Jednotlivé materiály v nabídce různých výrobců a dovozců WPC se liší v poměru dřeva a plastu a zejména ve druhu použitého plastu. Ten bývá zastoupen zejména těmito druhy – HDPE, PP a PVC. Praxe potvrdila, že nejlepší kvalitativní vlastnosti reprezentuje dřevoplast s použitím PVC (stejný materiál, který se používá pro výrobu plastových oken), který je vysoce pevný, má nejvyšší hustotu, nepraská a přitom je pružný a navíc nehořlavý. Dřevoplast ve složení 50% dřeva a 50% PVC má nejvyšší pevnost a odolnost. Perwood WPC je díky své 100% recyklovatelnosti šetrný k životnímu prostředí.

Jednotlivé stránky zařazené do sekce TERASY právě připravujeme. Omluvte proto prosím prosím některé nefunkční odkazy a navštivte nás později. Děkujeme za pochopení.

Pokračujte výběrem kategorie

Dřevěné terasy Olomouc 1
Dřevěné terasy Olomouc 2