Terasy Bukit – dřevěné terasy REAL DECK

Bukit – dřevo na terasy s perem a drážkou na příčné straně, rozměr 28 x 145mm REAL DECK

Dřevo na terasy Bukit, ROZMĚR: 28 x 145 mm s perem a drážkou, světlý červenohnědý až hnědý odstín. Jde o uměle vysušené dřevo, které je stálejší a rozměrově stabilnější.

Bukit - dřevo na terasy

Bukit – dřevo na terasy, rozměr 19 x 90mm REAL DECK

Dřevo na terasy Bukit, ROZMĚR: 19 x 90 mm. Barevnost dřeviny je od tmavočervené po světlečervenou barvu až k hnědým odstínům. Vysušení dřeva dělá bukit dřevo stabilnějším s dlouhou životností..

Bukit - dřevo na terasy

Bukit – dřevo na terasy, rozměr 18 x 140mm REAL DECK

Dřevo na terasy Bukit, ROZMĚR: 18 x 140 mm, hladké prkno, tmavočervené až světlečervené barvy až k světlým červenohnědým a hnědým odstínům. Dřevo Bukit má vysokou rozměrovou stálost a minimální nebezpečí deformací..

Bukit - dřevo na terasy

Bukit: terasové dřevo na terasy, dřevěné terasy Bukit

Hlavní země původu bukit dřeva na terasy: Indonesie, Malajsie (tropické nížiny)

Bukit

Popis dřeviny bukit:

Terasové dřevo bukit je dřevo na terasy patřící do kategorie Dark Red Meranti. Jedná se o dřevinu bukit označovanou jako lehké tvrdé dřevo (light Hardwood) o průměrné hustotě 739 kg/m3 ve vzduchosuchém stavu. Barevnost dřeviny bukit je od tmavočervené až po světlečervenou barvu. Díky této barevnosti dřevinu Bukit zákazníci hodnotí jako jednu z nejhezčích. Dřevo na terasy bukit se dodává pouze v uměle sušeném stavu 16-18% a to zajišťuje omezenější deformace dřeva. Vzhledem ke své odolnosti je dřevo bukit vhodné do vlhkých místností a do vnějších prostor. Má vysokou rozměrovou stálost a minimální nebezpečí deformací. Dřevinu bukit její vlastnosti všeobecně pasovaly na extrémně populární dřevo s velice rozsáhlou využitelností, např.: terasy, zahradní nábytek, podlaha do interieru, dřevěné fasády, nebo vstupní venkovní dveře a okna se vyrábí z této dřeviny také.