Terasy

Materiály na terasy rozdělujeme do dvou základních skupin – terasy dřevěné a terasy z kompozitního WPC materiálu. Terasy jsme Vám připraveni namontovat nebo i dodat jako materiál.

Pokračujte výběrem kategorie

U exotických materiálů se jedná se o terasy z dřevin Bangkirai, Massaranduba, Merbau, Bukit, Teak, Ipe a Garapa.

Terasy z exotických dřevin jsou jedinečné svým barevným provedením i vlastnostmi. Vyberte si kvalitní terasu z exotické dřeviny šitou na míru Vašeho domu a zahradě.

Kromě exotických dřevin nabízíme i dřevěné terasy z klasických jehličnatých dřevin, které si kvalitou a exkluzivitou s těmi exotickými nezadají.

Jedná se o terasy ze sibiřského modřínu, jesenického modřínu, terasy ze stepní borovice bez impregnace i s tlakovou impregnací, ze severské borovice nebo ze západního červeného cedru. Také terasy z tepelně upraveného dřeva jako je THERMO borovice a THERMO jasan naleznete v naší nabídce.

PERWOOD je nový stavební materiál, který spojuje nejlepší vlastnosti dřeva a PVC – přírodní vzhled je zárukou vysoké estetické úrovně a současně díky obsahu PVC dosahuje tento materiál vysoké trvanlivosti s minimálními nároky na údržbu. Jeho použití je ideální ve všech exteriérech domů – na terasách, zahradách, u bazénů apod.