Vinylové schody Vinylstep

Vinylstep – vinylcorkové schody – do 30.9.2015 AKCE SLEVA -20% !

Schody jsou často jediným spojovacím článkem mezi podlažími, a proto by měly splňovat základní funkční, bezpečnostní a estetické požadavky. V současné době už nejsou pouze prostředkem, který umožňuje pohybovat se nahoru a dolu. V moderním interiéru je povýšený na výrazný estetický prvek. Jelikož jde o nejfrekventovanější prostor v bytě, tak by měl vyhovovat nejen rozměrem a tvarem, ale i povrchovou úpravou. Zajímavou novinkou na trhu jsou vinylové schody, které splňují požadavky kladené na současné schodiště. Schody obložené schodovým profilem VINYLSTEP mají moderní vzhled s bezpečnými oblými hranami, jsou vysoce odolné, s protismykovou úpravou a pyšní se dokonalým provedením. Schody nepraskají ani nevrzají při chůzi a jsou odolné vůči poškrábání a oděru. Taktéž široká škála barevných dekorů dodá schodišti charakter a může tak být dominantou interiéru. Vybrat si můžete z 39 různých barevných dekorů, které mají vysokou barevnou stálost.

Obložené schody – stupnice i podstupnice:

Obložené schody – stupnice i podstupnice

1. schodišťová hrana
2. podstupnice k schodišťové hraně
3. stupnice k schodišťové hraně
4. pohledové obložení
5. pohledové obložení schodiště
6. okrajová obvodová lišta

Obložené schody – stupnice i podstupnice:

Obložené schody – stupnice i podstupnice

1. schodový tubus ( stupnice )
2. okrajová schodová lišta

Mimořádnou odolnost a tichost schodů VINYLSTEP zajišťuje složení schodového profilu, které obsahuje vinyl, dvě vrstvy korku a HDF desku. Specialitou Vinylcorku je jeho inovativní konstrukce, která přidává další vrstvu korku. Spodní vrstvu tvoří korek o tloušťce 1,5 mm s antibakteriální úpravou Microban, další část tvoří velmi pevná HDF deska o hustotě 880 kg/m3. Po té následuje opět korková vrstva, tentokrát v toušťce 1 mm pro zlepšený komfort a zvukovou izolaci. Vrchní designovou vrstvu tvoří 2 mm silný luxusní vinyl (0,33 m silná ochranná vrstva) s integrovanou „mikrokeramickou” technologií a antibakteriální úpravou.

Každý schodový profil je vyroben z jednoho kusu vinylcorku, ze stejného materiálu jako podlahy VINYLCORK, proto můžete jednoduše dosáhnout jednotného vzhledu vaší podlahy se schodištěm.

Schodovým profilem z vinylcorku si můžete nechat obložit nejen nové schodiště, ale i staré a problémem nejsou ani nadstandardní široké schodiště. Uvidíte, že vás pohodlná chůze po vašem původně rozvrzaném schodišti mile překvapí.