Masivní dřevěné podlahy: Esco

Borovice

V naší nabídce máme také masivní podlahu borovice. Jedná se o francouzskou přímořskou pinii,kterou dodáváme bez povrchové úpravy i povrchovou úpravou tvrdými voskovými oleji OSMO. Zejména v kartáčované variantě působí velmi dominantně, kterou ještě umocňuje šířka prken 20 cm. Tyto podlahy můžete použít jak v moderním, tak i v starším interiéru .Borovici nabízíme v rustikálnějším vzhledu a na přání vám tuto podlahu naolejujeme do jakéhokoliv odstínu dle naší nabídky.

Chateau

Chateau je klasický výrobek v naší nabídce.Vybrat si můžete ze široké škály šířek a konstrukčních provedení – od masivní dubové podlahy až po podlahy vícevrstvé (dvouvrstvé nebo třívrstvé) – viz. tabulka níže – ANIŽ BY SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM ZMĚNIL VZHLED NEBO VÁMI VYBRANÁ KVALITA. U třívrstvých podlah si navíc můžete vybrat, jestli spoj bude pero drážka nebo zámkový. Podlahu ve třívrstvém provedení můžete použít pro podlahové vytápění.
Tato podlaha se vyznačuje hladkým broušeným povrchem, kde suky jsou tmeleny (můžete si vybrat ze třech odstínů) a podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. V základní nabídce je 8 druhů barev, můžeme ale samozřejmě vyrobit i jiné odstíny z ostatních řad.

Kantovka

Podlaha může být i velmi moderní. I proto vám nabízíme kantovku, kde podlaha je složena s vlysových proužků. Tímto složením docílíte velmi netradiční, ale i často vyhledávaný způsob pojetí vaší podlahy. Kromě tradičního dubu máme v nabídce i jiné dřeviny.

Karel IV.

Vrchol naší nabídky. Tuto řadu nelze srovnávat se žádným sortimentem v naší nabídce. Velmi rustikální podlaha, která se vyznačuje velkými povrchovými nerovnostmi a zářezy do plochy. Podlaha je ručně olejována. Díky odborné ruční práci dokážeme vyrobit podlahu, u které jste přesvědčeni, že byla vyrobena před několika staletími. Vybrat si můžete ze široké škály šířek a konstrukčních provedení – od masivní dubové podlahy až po podlahy vícevrstvé (dvouvrstvé nebo třívrstvé) – ANIŽ BY SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM ZMĚNIL VZHLED NEBO VÁMI VYBRANÁ KVALITA.

Kolonial

Nejoblíbenější řada v naší nabídce. Kolonial se vyznačuje strukturovaným povrchem. Tímto postupem získává podlaha tzv. „třetí rozměr“. Suky jsou tmeleny (můžete si vybrat ze třech odstínů) a podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžete ze široké škály šířek a konstrukčních provedení – od masivní dubové podlahy až po podlahy vícevrstvé (dvouvrstvé nebo třívrstvé) – viz. tabulka níže – ANIŽ BY SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM ZMĚNIL VZHLED NEBO VÁMI VYBRANÁ KVALITA . Vybírat si můžete z kvalit Elegance(A+), Superb(A), Classic(BA), Original(ABC) nebo KOLONIAL MORAVIA (speciální rustikální třídění). U třívrstvých podlah si navíc můžete vybrat, jestli spoj bude pero drážka nebo zámkový. Podlahu ve třívrstvém provedení můžete použít pro podlahové vytápění.

Pelgrim

Tato podlaha je je charakteristická svým postaršeným vzhledem. Díky speciálnímu výrobnímu procesu, kdy jsou horní plochy podlahových prken postaršovány, získává vzhled 300 let staré podlahy. Suky jsou kytovány speciální směsicí olej a pilin, čímž se ještě umocní starobylý vzhled podlahy. Následně je podlaha povrchově upravena tvrdým voskovým olejem. Vybrat si můžete ze široké škály šířek a konstrukčních provedení – od masivní dubové podlahy až po podlahy vícevrstvé (dvouvrstvé nebo třívrstvé) – viz. tabulka níže – ANIŽ BY SE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM ZMĚNIL VZHLED NEBO VÁMI VYBRANÁ KVALITA. Vybírat si můžete z kvalit Elegance(A+), Superb(A), Classic(BA). Podlahu ve třívrstvém provedení můžete použít pro podlahové vytápění.